Náš tým

Jednatel společnosti

Josef Trunec

Jednatel společnosti

josef@trunec.cz

Vedení společnosti

Ing. Petr Marhold

Výkonný ředitel, prokurista

+420 724 363 575

marhold@stavitelstvi-trunec.cz

Ing. Adam Trunec

Výrobní ředitel

adam@trunec.cz

Ing. Jiří Morávek

Obchodní ředitel

+420 606 604 196

j.moravek@stavitelstvi-trunec.cz

Petra Davies

Personální manažer

+420 608 545 268

p.davies@stavitelstvi-trunec.cz

Ing. Alena Havlíčková

Ekonom

+420 705 633 050

a.havlickova@stavitelstvi-trunec.cz

 

Ladislav Rozlivka

Manažer obchodu a realizace

+420 737 076 107

l.rozlivka@stavitelstvi-trunec.cz

Stanislav Sedlák

Vedoucí střediska elektro

+420 733 670 431

s.sedlak@stavitelstvi-trunec.cz

Stavbyvedoucí

Ladislav Kusý

Pozemní stavby

+420 607 836 772

l.kusy@stavitelstvi-trunec.cz

Jiří Prušek

Pozemní stavby

+420 608 417 870

j.prusek@stavitelstvi-trunec.cz

Miroslav Bezdíček

Pozemní stavby

+420 739 002 385

m.bezdicek@stavitelstvi-trunec.cz

David Stančuk

Pozemní stavby

+420 705 633 044

d.stancuk@stavitelstvi-trunec.cz

Pavel Balcar

Inženýrské a dopravní stavby

+420 776 065 212

p.balcar@stavitelstvi-trunec.cz

Mirka Novotná

Středisko elektro

+420 771 175 723

novotna@stavitelstvi-trunec.cz

Martin Lesák

Středisko elektro

+420 608 461 797

m.lesak@stavitelstvi-trunec.cz

Vojtěch Hájek

Středisko elektro

+420 705 633 047

v.hajek@stavitelstvi-trunec.cz

Příprava

Ostatní členové týmu

Milan Vostrčil

Jádrové vrtání

+420 705 633 051