Náš tým

Jednatel společnosti

Josef Trunec

Jednatel společnosti

josef@trunec.cz

Vedení společnosti

Ing. Petr Marhold

Výkonný ředitel, prokurista

marhold@stavitelstvi-trunec.cz

Ing. Adam Trunec

Výrobní ředitel

adam@trunec.cz

Ing. Jiří Morávek

Obchodní ředitel

j.moravek@stavitelstvi-trunec.cz

Petra Davies

Personální manažer

p.davies@stavitelstvi-trunec.cz

Ing. Alena Havlíčková

Ekonom

a.havlickova@stavitelstvi-trunec.cz

 

Ladislav Rozlivka

Manažer obchodu a realizace

l.rozlivka@stavitelstvi-trunec.cz

Stanislav Sedlák

Vedoucí střediska elektro

s.sedlak@stavitelstvi-trunec.cz

Stavbyvedoucí

Ladislav Kusý

Pozemní stavby

l.kusy@stavitelstvi-trunec.cz

Miroslav Bezdíček

Pozemní stavby

m.bezdicek@stavitelstvi-trunec.cz

David Stančuk

Pozemní stavby

d.stancuk@stavitelstvi-trunec.cz

Petr Hrdlička

Pozemní stavby

p.hrdlicka@stavitelstvi-trunec.cz

Martin Mareška

Pozemní stavby

m.mareska@stavitelstvi-trunec.cz

Pavel Balcar

Inženýrské a dopravní stavby

p.balcar@stavitelstvi-trunec.cz

Mirka Novotná

Středisko elektro

novotna@stavitelstvi-trunec.cz

Martin Lesák

Středisko elektro

m.lesak@stavitelstvi-trunec.cz

Vojtěch Hájek

Středisko elektro

v.hajek@stavitelstvi-trunec.cz

Příprava

Ing. Tomáš Chadima

t.chadima@stavitelstvi-trunec.cz

Lucie Machková, DiS

l.machkova@stavitelstvi-trunec.cz

Aneta Šrajerová, DiS

a.srajerova@stavitelstvi-trunec.cz

Ostatní členové týmu

Zuzana Petrů

Fakturace

z.petru@stavitelstvi-trunec.cz

Jakub Drnek

Dispečer

j.drnek@stavitelstvi-trunec.cz

Petr Bartoš

Skladník

p.bartos@stavitelstvi-trunec.cz

Milan Vostrčil

Jádrové vrtání